O kancelarii

Strona główna / O kancelarii

Kancelaria ma siedzibę w Tarnobrzegu przy ul. Szerokiej 5. Z tego względu jej działalność głównie skupia się na obszarze województwa podkarpackiego i świętokrzyskiego, zwłaszcza: Tarnobrzega, Stalowej Woli, Mielca, Niska, Kolbuszowej, Rzeszowa, Sandomierza, Kielc, Opatowa, Ostrowca Świętokrzyskiego oraz Staszowa. Jednakże dzięki zaangażowaniu pracowników oraz sieci współpracowników działamy także na obszarze całego kraju.

Założycielem Kancelarii w roku 2006 r. był adwokat Paweł Sierant. W związku z dynamicznym rozwojem Kancelarii oraz zapotrzebowaniem społecznym na świadczenie usług prawnych w 2007 r. do Kancelarii dołączył adwokat Janusz Wojewoda. Z czasem zespół osób pracujących powiększył się o zatrudnionych adwokatów i radców prawnych, a także aplikantów tych zawodów.

Kancelaria współpracuje m.in. z kancelariami adwokatów i radców prawnych na terenie całej Polski.

Kancelaria oferuje swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla przedsiębiorców.
Ponadto prowadzi kompleksową obsługę prawną licencjonowanych syndyków prowadzących postępowania upadłościowe na terenie województw południowo-wschodniej oraz centralnej Polski.

Współpracującym z nami Klientom oferowana jest bezzwłoczna reakcja w zakresie zaistniałych problemów. Rzetelną i kompleksową obsługę prawną gwarantuje klientowi skład zespołu prawników, których cechuje profesjonalizm, skuteczność, zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie podejmowanych działań prawnych. Standardy działania Kancelarii zapewniają każdemu Klientowi komfort w postaci realizacji zamierzonych celów oraz szybkości działania.

Swoją renomę i pozycję rynkową opieramy na zaufaniu i zadowoleniu naszych Klientów.

Zapewniamy o naszej skuteczności

Sprawdź co zyskasz współpracując z nami

Zespół profesjonalistów

Wiemy, że na każdą sprawę warto spojrzeć z różnych prespektyw, dlatego pracujemy zespołowo. Sytuacja każdego klienta analizowana jest przez grupę specjalistów, którzy opracowują optymalną strategię działania.

Indywidualne podejście

Sprawy z jakimi przychodzą do nas klienci mogą wydawać się podobne, jednak my nie działamy szablonowo. Nasze usługi i rozwiązania dopasowane są wyłącznie do konkretnej sytuacji i potrzeb.

Pełne zaangażowanie

Podejmujemy się prowadzenia sprawy tylko wtedy, kiedy jesteśmy pewni że nasz zespół nie jest obciążony zbyt duzą ilością obowiązków. Dzięki temu możemy się w pełni zaangażować i wykorzystać nasz potencjał.

Kancelaria Adwokacka
Paweł Sierant oraz Janusz Wojewoda

Godziny otwarcia kancelarii są stałe. W celu umówienia się na konsultację zaleca się wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy

Umów spotkanie